Blog

Ortopedyczna terapia manualna Kaltenborna-Evjentha a ból kręgosłupa

Jest to niezwykle powszechna dolegliwość, która dotyka coraz większą liczbę osób, niezależnie od wieku oraz płci. Ograniczona aktywność fizyczna, stres, zła dieta oraz nieprawidłowa postawa to droga do powstawania zaburzeń w obrębie układu ruchu.

System renomowanej niemieckiej firmy kosmetycznej Reviderm - co to za zabieg?

Skóra jest niezwykle złożonym organem, na którego stan wpływa bardzo wiele czynników: m.in. dieta, styl życia, gospodarka hormonalna, zażywane leki i przebyte choroby. Zaburzenia funkcjonowania skóry można korygować na różne sposoby, a jeden z nich to jej regularne i umiejętne złuszczanie.
 

Cryolift czyli lifting Filorga - charakterystyka

Zabieg Cryolift został zaprojektowany w znanym, francuskim laboratorium Filorga, które na rynku działa od ponad 30 lat i specjalizuje się w medycynie estetycznej. Właśnie dlatego zabieg ten często nazywany jest również liftingiem Filorga.

Terapia uderzeniowa

Jedną z metod wykorzystywanych w fizjoterapii do miejscowego leczenia bóli jest terapia uderzeniowa. Na czym polega ten zabieg, kto może się jemu poddać, jakie są przeciwwskazania do jego wykonania? O tym wszystkim mówimy w poniższym artykule, zapraszamy do krótkiej lektury.
Witaj!
Masz pytania?
Wyślij formularz
Zamów kontakt
Zostaw swój e-mail lub numer telefonu
Używamy Cookies