Pakiety uzdrowiskowe i rehabilitacyjne


Hotel SPA Sudetia pełni przede wszystkim rolę ośrodka sanatoryjnego, jednak przyjmuje także gości, którzy w góry wybierają się nie tylko w celach zdrowotnych, ale także takich zainteresowanych wypoczynkiem, spędzeniem czasu z rodziną, zwiedzaniem czy spacerowaniem po górach. Nasza infrastruktura oraz lokalizacja sprzyjają realizacji wszystkich tych celów.

Właśnie dlatego bardzo chętnie przyjeżdżają do nas osoby chcące skorzystać z zabiegów sanatoryjnych lub SPA. Korzystając z naszej oferty można zadbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie. Zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów pozwolą się zrelaksować oraz lepiej poczuć.

Pobyty lecznicze i rehabilitacyjne

Nasz hotel-uzdrowisko to także miejsce przyjazne dla rodzin podróżujących z dziećmi. Oferujemy opłacalne opcje noclegów z dziećmi oraz zapewniamy wiele atrakcji, które przypadną do gustu najmłodszym. Ogromną zaletą jest także nasza lokalizacja. W pobliżu znajduje się mały wyciąg, wprost idealny do nauki jazdy na nartach, a niebawem powstanie najdłuższa w Polsce ścieżka edukacyjna typu Spacer w chmurach.

Przygotowaliśmy również noclegi dla gości, którzy przyjeżdżając do nas z myślą o zwiedzaniu i cieszeniu się pięknymi, górskimi widokami, posiadamy wypożyczalnie rowerów, nart czy kijków do Nordic Walking.

Różnorodne pakiety

Chcąc sprostać potrzebom różnorodnych gości, przygotowaliśmy szeroką gamę atrakcyjnych pakietów idealnych na urlop lub wakacje.

Można skorzystać z pobytu ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją lub pakietów uzdrowiskowych oraz SPA, w cenie których znajdują się różnego rodzaju zabiegi. Do dyspozycji gości pozostaje również basen oraz przyległa salka do ćwiczeń.


Polecane pakiety

POBYT ZE ŚNIADANIEM I OBIADOKOLACJĄ

od 195,00 zł /za os./za dobę do końca maja !!!

POBYT ZE ŚNIADANIEM

od 200,00 zł / za os./ za dobę

KRĘGOSŁUP BEZ BÓLU

od 224,-zł /za os./za dobę

Specjalistyczna rehabilitacja układów kostno-stawowych

od 224,- zł/ za os. / za dobę

Uzdrowiskowa Terapia Rehabilitacyjna

od 211,-zł / za os ./ za dobę

KOMPLEKSOWA TERAPIA PRZECIWOBRZĘKOWA

od 211,-/ za os. /za dobę

WEEKENDOWE SPA

3 dni od 490,- zł /os/pakiet

Pakiet radoczynny

225,- / os. / za dobę

Witaj!
Masz pytania?
Wyślij formularz
Zamów kontakt
Zostaw swój e-mail lub numer telefonu
Używamy Cookies