Masaże

Masaż gorącymi kamieniami.
Czas trwania: 30min. Cena: 80zł lub 60 min. Cena:165zł.

 
Masaż gorącymi kamieniami jest zabiegiem doskonale uzupełniającym kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne.
Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego człowieka, relaksuje i regeneruje całe ciało.
W masażu używa się gorących bazaltowych kamieni pochodzenia wulkanicznego, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Ciepło, które płynie z kamieni, rozluźnia napięte mięśnie, poprawia krążenie, łagodzi objawy stresu, działa uspokajająco i relaksująco. Organizm pozbywa się toksyn, dzięki czemu skóra jest dobrze dotleniona, robi się bardziej elastyczna i jędrna.

Masaż świecą zapachową.
Czas trwania: 20min. Cena:60zł.

 
Aromaterapeutyczny masaż świecą to idealna propozycja dla osób zapracowanych, szukających odprężenia umysłu połączonego z pielęgnacją ciała i ceniących sobie naturalne kosmetyki. Podczas masażu świecą za sprawą aplikacji ciepłego olejku i pięknego, wyraźnego aromatu naturalnych olejków esencjonalnych można wprowadzić Klienta w stan głębokiego relaksu. Dodatkowym atutem masażu jest głębokie, długotrwałe nawilżenia skóry całego ciała składnikami w 100% pochodzenia naturalnego: woskiem pszczelim, olejkiem sojowym i masłem shea.

Masaż bańką chińską.
Czas trwania: 15min. Cena: 45zł 
Czas trwania : 30min. Cena:90zł.

 
Masaż bańką chińską jest metodą, która polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek,dzięki czemu działa niczym drenaż limfatyczny. Poprawia krążenie krwi, przyspiesza metabolizm i usuwa nadmiar toksycznych substancji. Pozwala to na przyspieszenie procesów spalania tkanki tłuszczowej i widoczną redukcje cellulitu. Komórki stają się znacznie lepiej odżywione, co jest efektem zwiększenia przepływu substancji odżywczych. Mniejsze stają się też obrzęki, dzięki poprawie krążenia i działania układu limfatycznego. Pierwsze efekty można już zobaczyć po kilku masażach, jednak dla zoptymalizowania efektów zalecana jest seria, która powinna zawierać ok. 10 zabiegów w odstępach 2-3 dniowych.

Masaż antycellulitowy (pneumatyczny).
Czas trwania: 50min. Cena:45zł.

Masaż odchudzający z peelingiem.
Czas trwania: 30 min. Cena:80zł.

 
Witaj!
Masz pytania?
Wyślij formularz
Zamów kontakt
Zostaw swój e-mail lub numer telefonu
Używamy Cookies