Pokoje

Hotel Sudetia oferuje zarówno pokoje 1-2 osobowe jak i 3-4 osobowe apartamenty. Każdy pokój posiada własny taras z widokiem na okoliczne góry oraz z zestawem mebli ogrodowych - fotel plus podnóżek. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z ogrzewaniem podłogowym. Wyposażenie podstawowe każdego pokoju obejmuje biurko z telefonem, fotel i kanapę, szafę na ubrania, telewizor z płaskim ekranem, sejf oraz małą lodówkę.Bardzo wygodne łóżka z materacem z warstwą latexu. W każdym pokoju znajdują się szlafroki a także ręczniki kąpielowe.

Dostęp do internetu możliwy jest poprzez podłączenie się kablem do sieci LAN oraz przez WiFi. Komunikacja między piętrami jest ułatwiona dzięki szybkiej windzie.  

Meble hotelowe zostały wykonane na jednorazowe zamówienie według indywidualnie przygotowanego projektu architekta Wojciecha Jarząbka i nawiązują swoim postmodernistycznym detalem i klimatem do stylu art-deco. Wykonane zostały z masywnych, dębowych elementów i zapewniają niepowtarzalny charakter wnętrz. Unikalne tapety ścienne o różnych wzorach nadają pokojowym niepowtarzalny orientalny klimat.

Witaj!
Masz pytania?
Wyślij formularz
Zamów kontakt
Zostaw swój e-mail lub numer telefonu
Używamy Cookies