PRACA

Oferta pracy -fizjoterapeuta

Zarząd Hotelu Sudetia w Świeradowie – Zdroju poszukuje kandydata na stanowisko fizjoterapeuty
w Sudeckim Centrum Prozdrowotnym.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie kierunkowe (tytuł magistra fizjoterapii),
  • Umiejętność samodzielnej oceny pacjenta (przeprowadzenie wywiadu podmiotowego i przedmiotowego) oraz planowania procesu rehabilitacji,
  • Zaangażowanie w pracy i gotowość dalszego kształcenia się,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym,
  • Mile widziane kursy: MTG, Terapia Manualna, Taping.

Zakres obowiązków:

  • Wywiad z pacjentem oraz indywidualne planowanie procesu jego rehabilitacji,
  • Przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych,
  • Prowadzenie gimnastyki na sali lub basenie,

Oferujemy:

  • Pracę na nowoczesnym sprzęcie rehabilitacyjnym,
  • Stabilne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość korzystania z udogodnień hotelowych,
  • Pracę w przyjaznym i młodym zespole.

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę w wymiarze całego etatu na okres próbny z perspektywą zawarcia kolejnej umowy na czas nieokreślony.

Zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym prosimy nadsyłać mailowo na adres: lisowski@hotelsudetia.pl z dopiskiem „Zgłoszenie na stanowisko Fizjoterapeuta – Hotel Sudetia”lub telefonicznie pod nr 570 160 100.

Dyrekcja Hotelu Sudetia zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną poinformowani telefonicznie.

*Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922)."

ZABIEGI KOSMETYCZNE

ZABIEGI KOSMETYCZNE, REVIDERM
Witaj!
Masz pytania?
Wyślij formularz
Zamów kontakt
Zostaw swój e-mail lub numer telefonu