DE EN PL
Sudetia Hotel
Wirtualny Spacer

Cennik zabiegów specjalistycznych obowiązujący od 18.04.2017 r. do pobrania w pliku PDF

ZABIEGI KOSMETYCZNE

      System Reviderm został stworzony w Niemczech na bazie najnowszych testów medycznych i badań kosmetycznych. Jest dostępny wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Reviderm łączy mikrodermabrazję korundową z preparatami dermokosmetycznymi o wysokim stężeniu składników aktywnych wnikających wgłąb skóry. Pobudzają one produkcję nowych komórek. Kosmetyki są dobierane indywidualnie do potrzeb skóry. Połączenie mikrodermabrazji oraz kosmetyków Reviderm ma wysoką skuteczność zastosowania w przypadku skóry zanieczyszczonej i wymagającej regeneracji, zaburzeń pigmentacyjnych, blizn, zmian trądzikowych twarzy i ciała, uszkodzeń słonecznych.

CELL REGENERATION + HYDROWARSTWA

1. Mikrodermabrazja korundowa Reviderm z maską gipsową.

Zabieg mikrodermabrazji z wykorzystaniem intensywnie nawilżającej hydrowarstwy pozwala na silną re enerację i stymulację naszej skóry. Uzyskany efekt to uspokojenie i relaksacja tak istotne w przypadku skóry wrażliwej. Za pomocą mikrodermabrazji zro owacenia skóry są kontrolowane i intensywnie usuwane. Komórki w skórze otrzymują przez to zastrzyk ener ii. Następująca po tym hydrowarstwa uzupełnia zawartość wil otności , a zmarszczki ule ają spłyceniu. Skóra staje się delikatna, ładka i zaróżowiona. Efekt zauważalny jest już po pierwszym zabie u. Zabie składa się z poszcze ólnych etapów: demakijaż – faza enzymatyczna – mikrodermabrazja – serum– hydrowarstwa – koncentrat aktywny o ukierunkowanym działaniu– maska – krem pielę nacyjny.  

Czas trwania: 120min.  Cena: 240zł.

REBALANCE HYDRO IMPACT

2. Mikrodermabrazja korundowa Reviderm z masażem pędzelkowym twarzy, szyi i dekoltu.

       Zabieg uspokajający, intensywnie nawilżający przywracający skórze długotrwałą równowagę oraz efekt zadbanej, gładkiej karnacji. Działanie detoksykacyjne oraz antyzapalne sprawia, że wrażliwa skóra zyskuje zdrowy, aksamitny wygląd. Dodatkowo masaż pędzelkowy zapewnia maksimum relaksu i wyciszenia podczas zabiegu. Zabieg składa się z poszczególnych etapów: demakijaż – faza enzymatyczna – mikrodermabrazja – nawilżenie + relaksacyjny masaż pędzelkowy – serum – maska – krem   pielęgnacyjny.

Czas trwania: 90min.  Cena: 240zł.

3. Mikrodermabrazja korundowa Reviderm z masażem klasycznym i maską gipsową.

      Jest to zabieg, który „leczy” ciało i duszę. Zabieg rozluźniający łączący mikrodermabrazję wraz z masażem manualnym dostarczający skórze aktywnych substancji dotleniających. Funkcje skóry zostają pobudzone, a skóra sama odbudowuje swoją własną warstwę ochronną. Idealne dla chłodnych pór roku. Zabieg składa się z poszczególnych etapów: demakijaż – faza enzymatyczna – mikrodermabrazja – masaż dotleniający – hydrowarstwa – krem pielę nacyjny.

Czas trwania: 90min.  Cena: 220zł.

SUPER PEEL

4. Mikrodermabrazja korundowa Reviderm super złuszczanie i pielęgnacja.

      Zabieg wprowadzający w programie REVIDERM z zastosowaniem mikrodermabrazji. Dzięki usunięciu wierzchnich warstw martwych komórek naszego naskórka, składniki aktywne preparatów lepiej się wchłaniają, a komórki skóry zyskują energię i sygnał do samoregeneracji. Nasza cera dzięki temu odzyskuje świeżość i blask, pory ulegają zmniejszeniu a struktura skóry zdecydowanemu wygładzeniu. Zabieg składa się z poszczególnych etapów: demakijaż – faza enzymatyczna – mikrodermabrazja – koncentrat aktywny o ukierunkowanym działaniu – krem pielęgnacyjny.

Czas trwania: 60min. Cena: 120zł.

5. Reviderm – peeling kawitacyjny z masażem twarzy i maską.

     Przygotowanie skóry do kolejnych zabiegów kosmetycznych, czyli peeling kawitacyjny to bezbolesny i bezpieczny zabieg, który rozjaśnia skórę głęboko oczyszcza, leczy trądzik a także usuwa martwe komórki i zaskórniki. Dopełnieniem zabiegu jest maska dostarczająca odpowiednich substancji nawilżających, przynosząca ukojenie. Przyspiesza powstawanie nowych komórek, powstrzymuje procesy starzenia. Dodatkowo dzięki masażowi twarzy poprawia się krążenie i zmniejsza napięcieskóry.

Czas trwania: 45min. Cena: 100zł.

6. Reviderm – ultradźwięki z ampułką i maską nawilżającą.

     Utradźwięki służą do głębokiej pielęgnacji i regeneracji skóry poprzez efektowne jej odnowienie. Wykorzystywane w zabiegach dla poszczególnych problemów skórnych, takich jak: zmarszczki, trądzik, blizny, cellulit.

Czas trwania: 40min. Cena: 100zł.

7. Relaksujący masaż twarzy, szyi i dekoltu z maską.

     Relaksujący masaż twarzy to prosty zabieg znakomicie odprężający. Dzięki niemu rysy stają się łagodniejsze, a skóra gładsza, jędrniejsza i pełna blasku.

Czas trwania: 35min. Cena: 80zł

8. Parafina na dłonie.

     Parafina na dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rąk. Dłonie stają się miękkie i cudownie gładkie. Efekt utrzymuje się przez kilka dni.

Czas trwania: 20min. Cena: 25zł.

9. Zabieg regenerujący na dłonie z parafiną.

     Zabieg składa się z poszczególnych etapów: peeling – masaż – maska – parafina – krem.

Czas trwania: 40min. Cena: 45zł.

HAND IMPRESSION

10. Zabieg odżywczo-nawilżający na dłonie z mikrodermabrazją imasażem.

      Zabieg składa się w poszczególnych etapów: peeling – mikrodermabrazja – serum – masaż.

Czas trwania: 45min. Cena: 60zł.

11. Refleksologia stóp. Czas trwania: 45min. Cena:80zł.

12. Kąpiel stóp z hydromasażem i olejkiem eterycznym. Czas trwania: 20min. Cena:25zł.

13. Masaż gorącymi kamieniami. Czas trwania: 30min. Cena: 80zł lub 60 min. Cena:165zł.

14. Masaż świecą zapachową. Czas trwania: 20min. Cena:60zł.

15. Masaż bańką chińską. Czas trwania: 15min. Cena: 45zł lub 30min. Cena:90zł.

16. Masaż antycellulitowy (pneumatyczny). Czas trwania: 50min. Cena:45zł.

17. Masaż odchudzający z peelingiem. Czas trwania: 30 min. Cena:80zł.

18. Fala uderzeniowa, zabieg na twarz wygładzający zmarszczki (wymagana seria zabiegów).

        Czas trwania: ok. 10 min. Cena: 50zł.

19. Fala uderzeniowa, zabieg antycellulitowy (wymagana seria zabiegów). Cena:100zł.

20. Redukcja blizn lub rozstępów laserem wysokoenergetycznym Hiro Hilt 3,0 głęboka penetracja, (wymagana seria zabiegów) 1 obszar. Cena:60zł.

21. Redukcja blizn lub rozstępów laserem wysokoenergetycznym MLS M6, 1 obszar (wymagana seria zabiegów). Cena:30zł.

22. Regulacja brwi. Cena:20zł.

23. Henna rzęs lub brwi. Cena:15zł.

 

 

 

Sudetia Hotel Świeradów-Zdrój, Zielona 6 +48 75 783 51 26 recepcja@hotelsudetia.pl
UE

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.