DE EN PL
Sudetia Hotel
Wirtualny Spacer
CELL REGENERATION + HYDROLAGE
 
  Zabieg mikrodermabrazji z wykorzystaniem intensywnie nawilżającej hydrowarstwy pozwala na silną regenerację i stymulację naszej skóry . Uzyskany efekt to uspokojenie i relaksacja tak istotne w przypadku skóry wrażliwej. Za pomocą mikrodermabrazji zrogowacenia skóry są kontrolowane i intensywnie usuwane. Komórki w skórze otrzymują przez to zastrzyk energii. Następująca po tym hydrowarstwa uzupełnia zawartość wilgotności , a zmarszczki ulegają spłyceniu. Skóra staje się delikatna, gładka i zaróżowiona. Efekt zauważalny jest już po pierwszym zabiegu.
Zabieg składa się z poszczególnych etapów:
demakijaż -faza enzymatyczna- mikrodermabrazja serum- hydrowarstwa- koncentrat aktywny o ukierunkowanym działaniu-maska- krem pielęgnacyjny.
Czas trwania:120 min.
Cena: 240 zł.

REBALANCE HYDRO IMPACT
 
  Zabieg uspokajający, intensywnie nawilżający przywracający skórze długotrwałą równowagę oraz efekt zadbanej, gładkiej karnacji. Działanie detoksykacyjne oraz antyzapalne sprawia, że wrażliwa skóra zyskuje zdrowy, aksamitny wygląd. Dodatkowo masaż pędzelkowy zapewnia maksimum relaksu i wyciszenia podczas zabiegu.
Zabieg składa się z poszczególnych etapów:
demakijaż -faza enzymatyczna- -mikrodermabrazja- nawilżenie + relaksacyjny masaż pędzelkowy -serum -maska- krem pielęgnacyjny.
Czas trwania:90 min.
Cena: 240 zł.
WELLNESS LIFT
 
 Jest to zabieg, który „leczy” ciało i duszę. Zabieg rozluźniający łączący mikrodermabrazję wraz z masażem manualnym dostarczający skórze aktywnych substancji dotleniających. Funkcje skóry zostają pobudzone, a skóra sama odbudowuje swoją własną warstwę ochronną. Idealne dla chłodnych pór roku.
Zabieg składa się z poszczególnych etapów:
demakijaż -faza enzymatyczna- mikrodermabrazja -masaż dotleniający-hydrowarstwa - krem pielęgnacyjny.
Czas trwania:90 min.
Cena: 260 zł.
SUPER PEEL
 
 Zabieg wprowadzający w programie REVIDERM z zastosowaniem mikrodermabrazji. Dzięki usunięciu wierzchnich warstw martwych komórek naszego naskórka , składniki aktywne preparatów lepiej się wchłaniają ,a komórki skóry zyskują energię i sygnał do samo regeneracji . Nasza cera dzięki temu odzyskuje świeżość i blask , pory ulegają zmniejszeniu a struktura skóry zdecydowanemu wygładzeniu.
Zabieg składa się z poszczególnych etapów:
-demakijaż -faza enzymatyczna- mikrodermabrazja - koncentrat aktywny o ukierunkowanym działaniu- krem pielęgnacyjny.
Czas trwania:45 min.
Cena : 120 zł.
Sudetia Hotel Świeradów-Zdrój, Zielona 6 +48 75 783 51 26 recepcja@hotelsudetia.pl
UE

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.