DE EN PL
Sudetia Hotel
Wirtualny Spacer
Trasy rowerowe – Trasy piesze – Golf

 

  •  Trasy rowerowe

    Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają w Świeradowie-Zdroju trasy rowerowe, do których można wygodnie dotrzeć z Hotelu Sudetia. Hotel Sudetia oferuje swoim Gościom możliwość bezpłatnego wypożyczenia markowych rowerów górskich Jamis. Single Track – to ścieżka rowerowa przygotowana w terenie górskim. Przygotowane w okolicach Świeradowa-Zdroja trasy po polskiej i czeskiej stronie mają ok.90km.Ścieżki przebiegają pomiędzy drzewami i wśród leśnych polan. Średnie nachylenie tras wynosi 5%. Do dyspozycji turystów przygotowano trasy o różnym stopniu trudności.

mapa

 
  • Trasy piesze

     Kolejną możliwością aktywnego spędzenia wolnego czasu są piesze wędrówki. Obok tradycyjnych tras pieszych oznakowanych szlakami turystycznymi o różnym kolorze i stopniu trudności przygotowano również dwie trasy typu Run Track - nowatorski projekt w Polsce oraz w Europie. To sieć leśnych ścieżek dla biegaczy i pieszych, które powstały i funkcjonują w naturalnym terenie. W odróżnieniu od typowych szlaków turystycznych, są one poprowadzone zgodnie z przebiegiem poziomic, czyli cechują się niewielkim stopniem nachylenia. Dzięki temu mogą korzystać z nich turyści w różnym wieku. Ścieżki prowadzą lasami i wśród leśnych polan, a miejscami połączone są z istniejącymi drogami leśnymi. Ścieżka tworzy pętlę, gwarantującą powrót w miejsce startu.
Goście Hotelu Sudetia mogą skorzystać z bezpłatnej wypożyczalni kijków do nordic walking.
 
 
 
  • Golf
 
     Ypsilon Golf Liberec to wyjątkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej po czeskiej stronie Gór Izerskich, blisko Świeradowa-Zdroja. Znajduje się ono 420-470 metrów nad poziomem morza, pośród pięknej natury, nie dotknięte przez cywilizację, nieopodal zapory Fojtka.Obszar resortu to 102 hektary, z czego 37 hektarów zajmują pola golfowe. Zróżnicowany teren pozwolił brytyjskiemu architektowi Keith Preston stworzenie 18 niepowtarzalnych dołków długości 6102 metrów.
 
 
Pole golfowe w liczbach
18
dołków
72
PAR
6102
metrów długości
370000
m2 powierzchni
 
 
Rezerwacja gry w Ypsilon Golf Resort jest możliwa za pośrednictwem recepcji Hotelu Sudetia.
 
Sudetia Hotel Świeradów-Zdrój, Zielona 6 +48 75 783 51 26 recepcja@hotelsudetia.pl
UE

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.