DE EN PL
Sudetia Hotel
Wirtualny Spacer

Nasza "plaża" przed basenem ...

 

 

Basen, jacuzzi oraz sauna są dostępne dla gości hotelu bez żadnych dodatkowych opłat. Poniżej szczegóły. 

Basen o wymiarach 5 x 7 metrów oraz przylegająca do niego sala gimnastyczną znajdują się na parterze budynku i sąsiadują z częścią zabiegowo-rehablitacyjną. Pomieszczenia basenu i sali gimnastycznej otwierają się dużymi przeszkleniami do otaczającego ogrodu co wzbogaca bardzo dobrze oświetlone światłem naturalnym wnętrze o bardzo przestronnej kubaturze. Po zmroku łagodna  iluminacja tych pomieszczeń, niecki basenowej i jacuzzi zapewnia dodatkowe atrakcje wizualne. Basen ma charakter rehabilitacyjno – rekreacyjny. Poręcze oraz specjalne urządzenie do ćwiczeń sprawiają, iż w basen jest idealnym miejscem do ćwiczeń leczniczych pod okiem rehabilitanta. Zamontowane w ścianie basenu dwa silne przeciwprądy umożliwiają pływanie rekreacyjne. Dodatkowo umieszczone bezpośrednio nad basenem wodospady o zróżnicowanych dyszach pozwalają na masaż wodą. Atrakcje basenowe uruchamiane mogą być własnoręcznie przez gości hotelowych.

Sąsiadujące z basenem jacuzzi umożliwia kąpiel relaksacyjną (możliwe użycie dysz wodnych i powietrznych) w wodzie z dodatkiem solanki. Jednorazowo z jacuzzi mogą korzystać 4 osoby. 

Z hali basnowej w sezonie letnim można wyjść na zielony taras i na leżaku zażywać kąpieli słonecznych oraz odpoczywać.

W sali sportowej oprócz zajęć gimnastycznych przeprowadać można rehabilitację na urządzeniu Record. Więcej informacji w zakładce Zabiegi - Kinezyterapia.

Sauna sucha typu szwedzkiego z dwufunkcyjnym piecem dostępna jest przez całą dobę. Obudowana drewnem posiada ławy na dwóch poziomach a urządzenie sterujące znajduje się przed wejściem po prawej stronie. Korzystając z sauny konieczne jest przestrzeganie regulminu i nieprzekraczenie zalecanego czasu przebywania w środku. 

Sudetia Hotel Świeradów-Zdrój, Zielona 6 +48 75 783 51 26 recepcja@hotelsudetia.pl
UE

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.