DE EN PL
Sudetia Hotel
Wirtualny Spacer

Sezon w uzdrowisku Świeradów-Zdrój trwa cały rok a ilość atrakcji latem jest niejmniejsza niż zimą. Z racji swojego położenia  Świeradów to znakomity punkt do rozpoczynania pieszych wycieczek. Przez miasto przechodzą aż trzy szlaki turystyczne (czerwony, niebieski i zielony) dzięki którym pieszy turysta może wygodnie dotrzeć na okoliczne szczyty i podziwiać widoki (Stóg Izerski, Sępia Góra, Smrek, Zajęcznik i wiele innych). Propozycje najpopularniejszych wycieczek znaleźć można tutaj.

W okolicy Hotelu Sudetia znajduje się również mnóstwo tras rowerowych (o łącznej długości 200km w tym 80km tras typu Single Track), szczegółowy opis dostępny jest tutaj. Na szczególną uwagę zasługują bardzo wygodne i atrakcyjne trasy szutrowe po czeskiej stronie granicy. Dla tych którzy chcą spróbować swoich sił na płaskowyżu Izerskim wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z Kolei Gondolowej na Stóg Izerski za pomocą której można przewozić również rowery.

W sezonie letnim dla gości hotelowych organizujemy na  specjalne życzenie wycieczki pod okiem przewodnika górskiego.

Wychodząc naprzeciw potrzebom gości hotel Sudetia oferuje dostęp do bezpłatnej wypożyczalni sprzętu sportowego. W sezonie letnim wypożyczamy:

  • kijki do Nordic Walking
  • rowery Jamis Exile Sport oraz Jamis Trail X1

 


Sudetia Hotel Świeradów-Zdrój, Zielona 6 +48 75 783 51 26 recepcja@hotelsudetia.pl
UE

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.